20 grudnia 2020 18:50 | Aktualności

ŚWIĄTECZNY PREZENT

Kochani Uczniowie, Szanowne Grono Pedagogiczne, Drodzy Rodzice, ten rok szkolny jest inny niż wszystkie. Krótko cieszyliśmy się obecnością w murach naszej szkoły. Od dwóch miesięcy ponownie widzimy się tylko za pośrednictwem ekranów komputerów. Również tegoroczne Święta Bożego Narodzenia w naszej szkole są inne niż wszystkie do tej pory. Ze względu na pandemię nie możemy się spotkać osobiście; obejrzeć tradycyjnych Jasełek; spędzić wspólnie klasowych Wigilii; przełamać się opłatkiem.
Mimo tych ograniczeń, chcielibyśmy, aby dla każdego z Was ten magiczny czas był radosny i szczęśliwy, byście umieli znajdować szczęście w najdrobniejszych rzeczach; dzielić się wzajemnie miłością i wnosić radość w życie swoje i innych.
Koło Taneczne przygotowało dla wszystkich świąteczny prezent. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, do którego przeniesie Was poniższy link.
Za pomoc w realizacji filmu dziękujemy Panu Jarosławowi Ślusarzowi.

Filmy: