Grupa Rybki

09 marca 2020 14:20 | Aktualności

Wspólne świętowanie u Rybek

„Czy duża ,czy mniejsza jesteś najfajniejsza” U nas ciąg dalszy święta z okazji dnia kobiet - tym razem na słodko, było pysznie!

czytaj więcej »

04 marca 2020 13:11 | Aktualności

Poobiedni odpoczynek Rybek

Odpoczynek w grupie rybek nie musi być nudny- dzieki pani dyrektor mamy wspaniałe poduszeczki -zwierzaczki które pomagają nam zrelaksować się po wyczerpującym dniu. W czasie odpoczynku dzieci słuchają:muzyki relaksacyjnej, bajek. A tymczasem pa!

czytaj więcej »

28 lutego 2020 08:13 | Aktualności

Mali ogrodnicy

Dnia 27 lutego Rybki wzięły udział w warsztatach przyrodniczych Mali ogrodnicy. Dzieci doskonale sobie poradziły z umieszczaniem/osadzaniem naturalnych materiałów przyrodniczych w naczyniu szklanym. Dla podtrzymania pielęgnacji i rozwoju roślinki każdy dostał instrukcje. Brawo my!

czytaj więcej »

17 lutego 2020 10:11 | Aktualności

Walentynkowy bal karnawałowy

14 lutego w naszym przedszkolu odbył się "Walentynkowy bal karnawałowy”. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki,motylki, rycerzy,...

czytaj więcej »

11 grudnia 2019 08:23 | Aktualności

Mikołaj u Rybek

Dnia 6 grudnia zawitał do nas długo oczekiwany gość - święty Mikołaj. Dzieci przywitały go piosenką i poczęstowały pierniczlkami upieczonymi przez jedną z mam (dziękujemy). Było miło i pysznie!!

czytaj więcej »

06 listopada 2019 07:18 | Aktualności

Jedz owoce i warzywa a będziesz zdowy jak ryba

Najmłodsze przedszkolaki wykazały się nie lada zręcznością i umiejętnością w robieniu sałatki owocowej. Ze szczególną precyzją kroiły owoce zachowując wielką ostrożność. Było pysznie!

czytaj więcej »

04 października 2019 08:57 | Aktualności

Dzień Chłopaka

Młody czy ''wyrośnięty '' bądź nam zawsze uśmiechnięty! Takimi życzeniami witały panie i dziewczynki chłopców. W tym dniu oprócz życzeń i fajnej zabawy było co nie co na słodko . PYSZNE GOFRY - Mniam , mniam...pozdrawiam B.K

czytaj więcej »

20 września 2019 07:17 | Aktualności

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka - 20 września

Fajnie być jest Przedszkolakiem, Takim sobie małym żakiem, Do przedszkola chętnie chodzić, Prace z Panią chętnie robić. Wszyscy świetnie się czujemy, Wieże z klocków budujemy, i śpiewamy i tańczymy, Zjemy obiad, poleżymy. Malujemy też farbami, Wycinamy nożyczkami, Plasteliną...

czytaj więcej »

28 sierpnia 2019 17:15 | Aktualności

Zebranie grup przedszkolnych - ,,Motylki'', ,,Żabki'', ,,Pszczółki'', ,,Biedronki'', ,,Rybki"

Zebranie grup przedszkolnych odbędzie się 3 września ( wtorek) o godzinie 18:00 w salach grupowych.

czytaj więcej »