Absolwenci SP Gołuchów rocznik 2020

Zakończenie roku szkolnego nie będzie takie samo jak dotychczas. Korona wirus nie pozwolił nam na wiele. Czas wypuścić „w lot” kolejnych Absolwentów naszej szkoły, klasa VIII tym filmikiem żegna się i dziękuje.💐❤️ Jesteście wspaniali, będziemy o Was pamiętać ...bo byliście i jesteście wyjątkowi. Wszystkim uczniom dziękujemy i życzymy udanych Wakacji ‼️☀️ a Absolwentom spełnienia marzeń i samych sukcesów w kolejnym etapie ich życia. Zdjęcia i montaż: Bogdan Wasiewicz

SP Gołuchów - bicie rekordu w pierwszej pomocy 16/10/2019

Szkoła Podstawowa w Gołuchowie włączyła się w ogólnopolską akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w biciu rekordu w udzielania pierwszej pomocy. Wydarzenie odbyło się dziś w samo południe w hali sportowej. 16 października to Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca❤️, powołany z inicjatywy Europejskiej Rady Resuscytacji. Tradycyjnie już z tej okazji WOŚP w całej Polsce organizuje bicie rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy w ramach programu edukacyjnego Ratujemy i Uczymy Ratować .W ten sposób głównie w szkołach popularyzuje się wiedzę na temat zasad udzielania pierwszej pomocy osobie, u której wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołuchowie🚒 dziękujemy za pomoc w organizacji i dozór nad poprawnością akcji w naszej szkole ❤️💪👍‼️ Opiekunem z ramienia szkoły była Pani Barbara Wojtczak.

Gołuchów - Pierwszy Dzień Wiosny 2019

Fragmenty programu „Od Starożytnej Grecji do Unii Europejskiej” 21.03.2019 SP Gołuchów www.halagoluchow.pl www.facebook.pl/halagoluchow

Inauguracja roku szkolnego 2017/18

Inauguracja roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Izabeli z Czartoryskich Działyńskiej w Gołuchowie z oddziałami Gimnazjum w Gołuchowie.